Copyright 2020 - Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

 


A 2019/2020-as tanév tantárgyi versenyeinek eredményei


Verseny megnevezése


Tanuló neve


Osztály


Helyezés

 








Magyar Népmese Napja
Alsószentiván
2019.09.30.

Fabinyi Huba 4.a I.
Károly Szille
Petrás Janka
Pintér Gábor
Pál Petra 3.b II.
Auer Anna
Vigh Borbála
Sike Sarolta
Weil Bianka Kinga 4.a III.
Pacsuta Luca Dóra
Tircsi Boglárka
Putz Dóra
Csomor Kata 3.b IV.
Bózsa Boglárka
Dávid Veronika
Balogh Abigél

















Bolyai János területi matematika verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2019.10.18. 
Fabinyi Huba  4.a  XI.
Pataki Boldizsár
Petrás Janka
Pintér Gábor
Putz Dóra 4.a XXI.
Pacsuta Luca
Károly Szille
Szilágyi Hanna
Auer Anna 3.b XXII.
Szkenderovics Léna
Vigh Borbála
Dózsa Boglárka
Györe Bence 3.a
XLVIII.
 
Kopcsák Dalma
Nagy Dalma
Nagy Dorka
Tényi Ákos  3.b  ‎LXXVIII.
László Ádám
Kovács Bálint
Harkai András
Tényi Gergő 3.a ‎LXXXVII.   
Apostol Csongor
Gerencsér Zalán
Kovács Noémi
Elek Bálint 3.a   C  
Hegedűs Ádám
Tóth Sámuel
Pál Petra 3.b   ‎CIX.  
Csomor Kata
Goszpodinov Zsombor 
Bőcs Ádám


Duna kupa, egyházmegyei futball bajnokság
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Ráckeve
2019.10.08.
Németi Balázs  8.b IV.
Hegyesi Balázs
Fekete Bence
Gémesi Bálint
Horváth Imre 8.a
Kiss-Móger Mihály
Szijártó Mátyás 7.a
Egészségnapok verseny
Érdi Sportiskolai Általános Iskola
Érd
2019.11.07.
Kiss-Móger Mihály  8.a  II.
Fülöp Márk
Nagy Réka
Horváth Imre
VII. Pesovár napok keretein belül megrendezett
Szóló-és párostánc verseny
Százhalombatta
2019.11.20.
Károly Szille  4.a  Ezüst
Pacsuta Luca Ezüst
VII. Pesovár napok keretein belül megrendezett
Néprajzi csapatverseny
Százhalombatta
2019.11.21.
Károly Szille 4.a I.
Pacsuta Luca II.

Bolyai matematika verseny
Bolyai János Általános Iskola
Érd
2019.12.14.
Farkas Milán 5.b IV.
Tóth Benjamin Valér 6.b IV.
Szidonya Szonja 7.b III.
Mester Ákos IV.
Kenyeres Bendegúz 8.b I.
Régenhart Bernadett Luca III.

Bolyai természettudományi csapatverseny
Pest-megyei forduló
Balogh Nóra  3.a IV.
Gerencsér Zalán
Kopcsák Dalma
Kovács Noémi