Copyright 2023 - Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

Gondoltunk egy merészet és iskolánk életébe családi versenyt hirdettünk.

Szerettük volna az adventi időszakot még különlegesebbé tenni, ezért betlehem készítő versenyt hirdettünk szabadon választott technikával.

A pályamunkák készülhettek csoportokban vagy egyénileg is. Alsó tagozaton 64 fő nevezett, melynek során 50 különböző betlehemet készítettek el. A kis csodákat kiállítottuk, ahol iskolánk minden egyes tagja megcsodálhatta kis Jézust, Józsefet, Máriát, a pásztorokat és a bölcseket különböző módon megtestesítve. A szebbnél szebb munkák közül 13 mű kapott valamilyen minősítést, ezáltal 19 gyerek vehetett át ajándékcsomagot az iskolai Adventi műsor zárásaként. A többiek a tagozati imákon vehetik át Emléklapjaikat és mellé egy kis meglepetést.


Köszönjük szépen a szülők aktív közreműködését! Gratulálunk az elkészült pályamunkákhoz!

 

Tóbiásné Gyimesi Anita igazgatóhelyettes